Kdo jsem

A kdo že to pro vás šije?

Jmenuji se Jana a ráda šiji a taky nakupuji látky. Ale která švadlenka ne :)

K šití mě dovedly moje dvě malé dcerky a taky touha zkusit po práci v hektickém managementu velké firmy něco jiného. Něco, kde můžu vidět výsledek, který mi vzniká pod rukama. Něco, co mohu samovolně měnit, tvarovat a zkoušet.

Začala jsem před několika lety a prvním impulzem byla výbavička pro miminko, které se mi mělo narodit. Koupila jsem stroj, sedla a šila, šila a šila. Postupně jsem se dostala k oblečení také pro sebe. Ale co mě baví nejvíce, jsou doplňky. Kombinování barev, vytváření nových tvarů, nových střihů. Když vidím ten krásný pravidelný steh na kožence, z níž vzniká kabelka...

První výrobky jsem rozdávala. Kamarádům, rodině, známým.. jenže do krabice si šít nemůžu, už to nemám doma kam dávat :) a tak jsem se rozhodla, že se konečně rozhoupu a vytvořím eshop, kde bych své výrobky mohla nabídnout někomu dalšímu - Vám.

Snad se vám budou líbit, snažím se šít co to jde, ne vždy děti dovolí. Mějte proto se mnou prosím trpělivost :)

Pokud hledáte ještě něco jiného, než mám skladem, určitě napište, něco spolu vymyslíme. Ale nejsem dámská krejčová, takže plesové šaty ode mně prosím nechtějte :)

Vaše Jana alias Yanina